Remonty

Obskurne wejścia do klatek są już tylko wspomnieniem...

Czytaj więcej

Legalizacja wodomierzy

Wodomierz wody zimnej firmy Itron o klasie dokładności C typu Aquadis +PE wraz z nakładką radiową EquaScan

Czytaj więcej

Altany

Po wprowadzeniu nowych zasad gospodarowania odpadami wiele Wspólnot Mieszkaniowych, w obawie przed podrzucaniem niesortowanej frakcji, zdecydowało się na zamknięcie altan śmietnikowych. Na zdjęciu zespół obudów śmietnika YOGI 1100 firmy MINIARCHITEKTURA.

Czytaj więcej

O nas

Zarządzanie Nieruchomościami Artur Jaros to firma z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze administracyjnej, finansowo-księgowej oraz technicznej nieruchomości.

 

Zespół tworzą:

 

 

 

Artur Jaros – Właściciel Firmy
Czynności zarządzania nieruchomościami wykonuje od 2001 roku – początkowo jako Przewodniczący Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości Nr 15, 31-939 Kraków, os. Kolorowe.

W ramach własnej firmy od 2002 roku do dnia dzisiejszego - jako licencjonowany Zarządca Nieruchomości
(z licencją zawodową nr 11579, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami).

 

 

 

 

 

Magdalena Jędrzejczyk
W firmie od września 2011 r. – doradca prawny, specjalista do spraw ubezpieczeń Wspólnot Mieszkaniowych, pracownik biurowy.

 

 

 

 

Barbara Mazur
W firmie od kwietnia 2013 r. - początkowo jako stażysta. Od września 2013 do września 2014 jako drugi licencjonowany Zarządca Nieruchomości (z licencją zawodową nr 25734, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami), zatrudniony w ramach projektu unijnego „Różne drogi – jeden cel”.

 

 

Do naszych zadań należy:

 

Powyższa lista nie wyczerpuje tematyki zarządzania nieruchomościami, jednak obrazuje spektrum działalności Zarządcy.